Ballina Etiketimet Tregon

Etiketim: tregon

Osmani tregon detajet për qeverinë e re (VIDEO)

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në emisionin ‘Fol Tash’ në TV Koha ka folur për krijimin e qeverisë së re të Maqedonisë duke thënë...

Bogoevski tregon prej çka tmerohen deputetët e VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski deklaroi se deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk frikësohen nga kantonizimi, federalizimi, dygjuhësia apo binacionalitet. Ai e tregoi kanotierën dhe tha se...

MPB tregon se kush e shfrytëzon Mercedesin 600 mijë euro të...

Ministria e Punëve të Brendshme, si pronare e Mercedesit që ka kushtuar 600 mijë euro, dhe i blerë me porosi të Gruevskit sipas "bombave"...

Vllasi tregon se pse janë ftuar Thaçi e Mustafa në Bruksel

Njohësi i zhvillimeve politike në vend, Azem Vllazi konsideron se krerët e shtetit të Kosovës dhe të Serbisë, janë ftuar në Bruksel nga përfaqësuesja...

Ardit Gjebrea rrëfen arsyen përse nuk i rikthehet muzikës

Ardit Gjebrea ishte në një takim me studentë, jo në rolin e moderatorit që bën prej aq vitesh, por në rolin e të intervistuarit. Para...

Gjenerali serb tregon se pse e vranë Adem Jasharin me familje...

Gjatë një interviste në emisionin “Vo Centar” të televizionit Alsat-M, ish gjenerali serb, Stevan Gjuroviq, tregoi se sa spiunë kishin dhe sa herë ata...

Majko i mban leksion Daçiqit, i përgjigjet me rrëfimin për tregtarët...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko, i është përgjigjur deklaratave të ministrit të Jashtëm serb, Ivica Daçiq, i cili ka thënë se diaspora shqiptare planifikon...

Haraçinasit rrëfejnë pse e votuan LSDM-në (VIDEO)

“Vota për partinë opozitare maqedonase ishte një ndëshkim për partitë shqiptare sepse nuk kanë punuar për këtë vend. Këtë na e thotë, Abdullah Demiri...

Zgjohet nga koma, 7 – vjeçarja tregon me detaje për parajsën

Një vajzë e vogël, fytyra e së cilës u nda përgjysmë pasi një gomë traktori ra mbi të, i rrëfeu nënës së saj sesi...

Nard Ndoka tregon incidentin në kufirin grek: Më pyetën a isha...

Kryetari i PDK-së Nard Ndoka ka treguar për një incident me një polic grek para disa javësh në pikën kufitare të Kakavijës. Megjithëse mbante pasaportë...

Lajmet e fundit