Ballina Etiketimet Deputetet

Etiketim: deputetet

Deputetët e VMRO-së brohorasin në Parlament: Duam zgjedhje të reja (VIDEO)

Në Parlamentin e Maqedonisë për herë të parë në histori po këndohet himni i Maqedonisë dhe këngë patrotike nga deputetët, shkruan TetovaSot. Deputetët e LSDM...

Çfarë ndodh në Kuvend? Pas takimit Ahmeti-Zaev “zhduken” deputetët e LSDM-së...

Jo zyrtarisht merret vesht se takimi Ahmeti-Zaev ka zgjatur vetëm 10 minuta dhe i njëjti është mbajtur në Kuvend. Pas këtij takimi, shkruan SHENJA, deputetët...

Ademi-deputetëve të VMRO-së: Mos i përfshini deputetët shqiptarë në cirkun tuaj

Deputeti I BDI-së Xhevat Ademi në vazhdimin e seancës konstitive ka apeluar deputetët e VMRO-DPMNE-së të mos meren me deputetët shqiptarë duke I bërë...

Bogoevski tregon prej çka tmerohen deputetët e VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski deklaroi se deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk frikësohen nga kantonizimi, federalizimi, dygjuhësia apo binacionalitet. Ai e tregoi kanotierën dhe tha se...

KSHZ nesër do t’i ndajë çertifikatat për deputetët e rinj

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) të mërkurën do të ndajë çertifkatat për deputetët e përbërjes së re parlamentare të dalë nga zgjedhjet e 11...