Deputetët e VMRO-së brohorasin në Parlament: Duam zgjedhje të reja (VIDEO)

Në Parlamentin e Maqedonisë për herë të parë në histori po këndohet himni i Maqedonisë dhe këngë patrotike nga deputetët, shkruan TetovaSot.

Deputetët e LSDM të gjithë janë çuar në këmbë, poashtu edhe ato të VMRO të cilët kërkojnë zgjedhje./TetovaSot


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu