Ballina Etiketimet Reja

Etiketim: reja

BDI po përgatitet për zgjedhje, po kërkon figura të reja nga...

Atmosfera që po karakterizon së fundmi skenën politike në Maqedoni pas rezultateve të referendumit, ku pjesëmarja nën 50% e votuesve si pasojë e bojkotit...

Spasovski: Pas një dekade policia do të furnizohet me uniforma të...

Ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Maqedonisë, Oliver Spasovski gjatë vizitës së sotme në njësitin policor në Rostushe, që është pjesë e...

Deputetët e VMRO-së brohorasin në Parlament: Duam zgjedhje të reja (VIDEO)

Në Parlamentin e Maqedonisë për herë të parë në histori po këndohet himni i Maqedonisë dhe këngë patrotike nga deputetët, shkruan TetovaSot. Deputetët e LSDM...

Përplasja VMRO-LSDM, zgjedhje apo qeveri të re?

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka ritheksuar qëndrimin e tij për mbajtjen e zgjedhjeve për daljen nga kriza politike që po kalon vendi. "Njerëzit ndihen...

Lajmet e fundit