Ballina Etiketimet Toksikologji

Etiketim: toksikologji

Tetë të mitur në Shkup përfundojnë në toksikologji gjatë festimit të...

42 persona të dehur, një i mbi dozuar nga droga, katër raste të vdekjeve në kushte shtëpiake dhe dy gishta të lënduar të një...

Lajmet e fundit