Ballina Etiketimet Tonet

Etiketim: tonet

A po zbuten tonet nacionaliste? Partitë me fjalor ndryshe pas zgjedhjeve...

Partitë të shmangin thirrjet nacionaliste dhe se nuk ka koalicionim me askënd që i fut në zjarre shqiptarët dhe maqedonasit, theksoi kryetari i BDI-së,...

Lajmet e fundit