Ballina Etiketimet Tradhetia

Etiketim: tradhetia

A duhet t’u tregojmë miqve kur partnerët i tradhtojnë?

Shkrimtarja dhe blogerja italiane Brunilde Gambaro, ka zgjedhur të shkruajë për një çështje tepër interesante, e cila ka të bëjë me miqtë e tradhtuar. Sipas...

3 vite burg për partnerët që tradhëtojnë

Gjykata e Kasacionit Evropian ka marrë një vendim të rëndësishëm për të gjithë ato që kanë tendencën të tradhëtojnë partnerin e tyre gjatë martesës...

Lajmet e fundit