Ballina Etiketimet Tregime dashurie

Etiketim: tregime dashurie

Rrëfimi për një çift bashkëshortor kur një natë kishin mos marrëveshje...

Rrëfehet për një çift bashkëshortor se, një natë nga netët kishin mos marrëveshje mes tyre dhe kur zgjohen në mëngjes gruaja ia përgatit ushqimin...

Lajmet e fundit