Ballina Etiketimet Tregime te bukura shqipt

Etiketim: tregime te bukura shqipt

Historia e mbretit që nuk kishte fëmijë

Një nga mbretërit e Indisë shquhej për urtësinë dhe logjikën e shëndoshë. Edhe pse kishte vite që ishte martuar, ai nuk kishte fëmijë. Për...

Lajmet e fundit