Ballina Etiketimet Tregime te shkurtera shqip

Etiketim: tregime te shkurtera shqip

Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori: Më i lumtur...

Një student doli në shëtitje me profesorin e tij, duke shëtitur dhe biseduar gjatë rrugës, ata shikuan rroba dhe një palë këpucë të vjetra...

Lajmet e fundit