Ballina Etiketimet Tronditet

Etiketim: tronditet

Deda: Kosova të përgatitet për goditjen që do të marrë nga...

Skenës politikë në Kosovë, së shpejti do t'i shtohet edhe një subjekt politik, me emrin Alternativa. Ilir Deda dhe Mimoza Kusari-Lila, janë dy nga...

Maqedonia tronditet sërish nga tërmeti

Një tërmet me intensitet prej 5 gradë sipas shkallës seizmike europiane është regjistruar mbrëmë 23 minuta pas mesnate në Gjevgjeli dhe Bogdanci. Sipas një njoftimi...

Lajmet e fundit