Ballina Etiketimet Trump shokon

Etiketim: trump shokon

Shokon Trump- Apel të sëmurëve: Jetoni deri në 8 nëntor dhe...

Republikani, Donald Trump,  ka shokuar edhe njëherë me deklaratat e tij të pazakonta, teksa në një apel drejtuar personave të sëmurë, ka kërkuar që...

Lajmet e fundit