Ballina Etiketimet Tubim ne gostivar

Etiketim: tubim ne gostivar

Sela: Kemi ardhur t’ju marrim besë dhe jo t’ju bëjmë me...

Mbrëmë u mbajt Kuvendi i zgjedhjes së strukturave të rinisë në degën e Gostivarit të LR-PDSH-së. Salla e pallatit të kulturës të Gostivarit ishte e...

Lajmet e fundit