Ballina Etiketimet Turqia dhe sistemi anti raketor s400

Etiketim: turqia dhe sistemi anti raketor s400

Sistemi i mbrojtjes ajrore S-400: Shtetet e Bashkuara po ofrojnë “alternativa”...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë paraqitur "alternativa" ndaj Turqisë në mënyrë që të heqin sanksionet e vendosura ndaj këtij vendi për shkak të...