Ballina Etiketimet Udheheqe

Etiketim: udheheqe

Manojlovski do të udhëheq seancën e parë të Kuvendit të Maqedonisë

Kuvendi i Maqedoni të premten do të duhet të mblidhet për seancën e parë dhe për të filluar funksionimin e seancave deri në përbërjen...

Lajmet e fundit