Ballina Etiketimet Universiteti ne shkup

Etiketim: universiteti ne shkup

Universiteti “Nënë Tereza” fabrikë diplomash, ja pse thellon ende më tepër...

Është absurde që Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASH) mos të gjejë kuadër adekuat për Universitetin “Nënë Tereza” në mesin e 29 doktorëve të...

Lajmet e fundit