Ballina Etiketimet Ure e re

Etiketim: ure e re

Struganët shijojnë urën e re

Në fundvit në Strugë u lëshua në përdorim ura simbol e qytetit, e cila me vendim të përbashkët të komunës së Strugës dhe donatorit...

Lajmet e fundit