Ballina Etiketimet Urime per bajram 2019

Etiketim: urime per bajram 2019

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit, paqja, mëshira dhe begatia e Allahut qofshin me ju dhe familjet tuaja. Urojmë që kjo festë...

Lajmet e fundit