Ballina Etiketimet Urime per festen e kurban bajramit

Etiketim: urime per festen e kurban bajramit

InfoShqip ju uron festën e Kurban Bajramit

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit, paqja, mëshira dhe begatia e Zotit qofshin me ju dhe familjet tuaja. Urojmë që kjo festë...