Ballina Etiketimet Urime te bukura per bajram

Etiketim: urime te bukura per bajram

InfoShqip ju uron festën e Kurban Bajramit

Urime dhe për shumë vite festa e Kurban Bajramit, paqja, mëshira dhe begatia e Zotit qofshin me ju dhe familjet tuaja. Urojmë që kjo festë...