Ballina Etiketimet Usa

Etiketim: usa

Kerry dhe CIA kërkojnë falje nga Turqia

Pasi pretendimet e Sekretarit Amerikan të Shtetit John Kerry dhe Informacionit Sekret të këtij vendi CIA në formën “tregti nafte me DAESH-in” dolën të...

Clinton-Trump sonte në debatin e fundit

Hillary Clinton dhe Donald Trump sonte vonë ballafaqohen në debatin e tretë dhe të fundit në kuadër të fushatës presidenciale për zgjedhjet presidenciale në...

Lajmet e fundit