Ballina Etiketimet Ushqime ne furre

Etiketim: ushqime ne furre

Kujdes, përdorimi i letrës së aluminit në kuzhinë dëmton trurin

Letra e aluminit gjen përdorim në kuzhinë, sidmos për ruajtjen dhe transportin e ushqimeve. Por sipas ekspertëve të mjekësisë nuk duhet përdorur pasi sipas tyre...

Lajmet e fundit