Ballina Etiketimet Ushtaret

Etiketim: ushtaret

Mblidhen sërish ish ushtarët UÇK-së në Kumanovë

Sonte në Kumanovë është duke u zhvilluar një takim i ri me ish ushtarët e UÇK-së nga rajoni i Kumanovës dhe Likovës, ku po...

Ish ushtarët distancohen prej BDI-së: Listat na i caktoi Gruevski!

Krahu ushtarak nuk pajtohet me bartësit e listave të kandidatëve të BDI-së dhe ndjehet plotësisht i përjashtuar nga këto lista. “Nuk e dimë se si...

Babai mesazh djalit ne ISIS: “ATDHE TË LUTEM, KTHEHU” (VIDEO)

Mbrëmjen e së martës, emisioni investigativ “Le Iene” në Itali i ka dedikuar një reportazh çështjes së rekrutimit të luftëtarëve të Shtetit Islamik, duke...

Lajmet e fundit