Ballina Etiketimet Vaji i kanabisit

Etiketim: vaji i kanabisit

Vaji i KANABISIT: Ky është njeriu që e zbuloi ilaçin për...

Nuk do të kalojë shumë kohë dhe emri Rick Simpson do të jetë i njohur për të gjithë botën. Rrugëtimi i Rick për të zbuluar...