Ballina Etiketimet Valdet zekaj

Etiketim: valdet zekaj

“Përkthe si duhet majmune”, shpërtheu Zekaj në gjyqin për “Lagjen e...

“Përkthe siç duhet, dhe jo siç të kanë thënë. Majmune”, këto kanë qenë fjalët e ashpra që Valdet Zekaj, i është drejtuar përkthyeses në...

Lajmet e fundit