Ballina Etiketimet Valon saracini

Etiketim: valon saracini

Zbulohet edhe një gënjeshtër, përse nuk aktivizohet miniera, pse gënjyet?!(VIDEO)

Endacaku ka zbuluar edhe një gënjeshtër dhe premtim të madh. Në vitin 2014 Ministri Ekonomisë Saraçini dhe deputeti Rexhail Isamili deklaruan se menjëherë do...