Ballina Etiketimet Varferi ekstreme

Etiketim: varferi ekstreme

Familja që e priti ndërrimin e viteve në kasolle dhe varfëri...

Varfëria e skajshme ku jetojnë Festim dhe Gezime Gjeleka bashke me dy djemtë e tyre në fshatin Okshatine në Bulqizë thellohet edhe nga problemet...

Lajmet e fundit