Ballina Etiketimet Varferuar

Etiketim: varferuar

Ahmeti “s’është pasuruar dhe varfëruar” as për një denarë (DOKUMENT)

“As nuk është pasuruar, por as nuk është varfëruar, lideri i BDI-së Ali Ahmeti, që nga zgjedhjet e vitit 2014”, kështu tregon lista pronësore...

Lajmet e fundit