Ballina Etiketimet Vegjetarianet

Etiketim: vegjetarianet

A jetojnë vegjetarianët më gjatë? Ja çfarë thotë studimi i fundit

Propagandat për t'u bërë vegjetarianë dhe njerëzit që i binden kësaj ideje po shtohen duke menduar edhe faktin që mund të jetojnë më gjatë. Por...

Lajmet e fundit