Ballina Etiketimet Vende dashurie

Etiketim: vende dashurie

Ky është “Tuneli i Dashurisë”, vendi më mbreslënës në botë (FOTO)

Kjo hekurudhë e zënë në mes të një tuneli gjethesh është padyshim vend i preferuar për fotografi dhe një vendtakim i bukur për të...

Lajmet e fundit