Ky është “Tuneli i Dashurisë”, vendi më mbreslënës në botë (FOTO)

Kjo hekurudhë e zënë në mes të një tuneli gjethesh është padyshim vend i preferuar për fotografi dhe një vendtakim i bukur për të dashuruarit.

Edhe pse padyshim është shumë romantik, aty ka një tren që kalon tre herë në ditë për të dërguar drunj në një fabrikë.

Çiftet duhet të jenë të kujdesshëm kur të shkojnë për të bërë fotografi, për shkak se mund të goditen nga treni.

Ky vend mbreslënës ndodhet në Klevan, Ukrainë. Se si duket ai, mund ta shihni në fotot më poshtë./InfoShqip


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu