Ballina Etiketimet Vende te bukura neper bote

Etiketim: vende te bukura neper bote

Ky është “Tuneli i Dashurisë”, vendi më mbreslënës në botë (FOTO)

Kjo hekurudhë e zënë në mes të një tuneli gjethesh është padyshim vend i preferuar për fotografi dhe një vendtakim i bukur për të...