Ballina Etiketimet Veprat e xheladin rumi

Etiketim: veprat e xheladin rumi

10 thënie inspiruese nga poeti persian Rumi (VIDEO)

Me siguri keni dëgjuar për poetin e njohur persian Rumin ai njihet si nektari i poezisë perse dhe mban një peshë të madhe të...

Lajmet e fundit