Ballina Etiketimet Veseli

Etiketim: veseli

Me përkrahjen amerikane Veseli javën e ardhshme procedon Demarkacionin në Kuvend

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për...

Bina: E kuptoj Veselin dhe Gëzimin se pse jane aty dhe...

Shkruan : Bebim Imeri-BINA Takimi i sotëm i thirur nga z-i Ahmeti për disa parti shqiptare është dëshprues për shkak të disa momenteve 1. Koha e...

Lajmet e fundit