Ballina Etiketimet Vetem

Etiketim: vetem

Rrëfimi prekës i bariut që e pret iftarin dhe syfyrin me...

Lumin Maldir, bari në provincën Kirklareli të Turqisë, i cili prej më shumë se gjysmë shekulli kujdeset për bagëtinë, kalon ditët gjatë muajit të...

Deputeti i vetëm shqiptar në Kuvendin e Serbisë kërkon bashkimin e...

Deputeti i vetëm shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Fatmir Hasani, nga radhët e Partisë për Veprim Demokratik (PVD), në një intervistë ekskluzive për Gazetën...

“Serbët po bëhen gati për luftë, Shqipëria të mos e lërë...

Deputet i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka deklaruar se janë të gjitha gjasat për një konflikt të ri mes shqiptarëve dhe serbëve. Në një intervistë...

Deputeti i vetëm shqiptar në Serbi, kërkon që Lugina të bëhet...

Deputeti i vetëm shqiptar i Parlamentit të Serbisë, Fatmir Hasani, ka theksuar se shpreson që çështja e Luginës së Preshevës do të futet si...

Pse u bë LSDM kaq popullore te shqiptarët për vetëm 2...

Pse u bë LSDM kaq popullore te shqiptarët për vetëm 2 vjet? (Foto) Autori: Lajmi.net Lajme, Politikë, Rajoni16:38, 12 December 2016 Ashtu edhe siç pritej, Lidhja...

Lajmet e fundit