Ballina Etiketimet Veterane

Etiketim: veterane

Arrestimi i Haradinaj, mesazhi i Veteranve të Luftës së UÇK-së

KUSH DHUNON E KEQËTRAKTON LUFTËTARËT E UÇK-ës, FYEN RËNDË KOMBIN SHQIPTAR DHE SHKEL ME KËMBË AKTIN FINAL TE HELSINKIT PËR TË DREJTAT NJEZORE Kosova u...