Ballina Etiketimet Viktima

Etiketim: viktima

Zekiri: mos kishte pasur krisma nga sigurimi i Spasovskit do të...

Deputeti i LSDM-së Muhamed Zekiri sonte në Click Plus tha se në sallën e koferncës kur hynën huliganët atëherë sigurimi i Oliver Saspovskit ka...

Tmerri në Stamboll/ Mes viktimave një shqiptar, dy të tjerë u...

Në mesin e viktimave dhe të plagosurve nga sulmi me armë në lokalin e natës në Stamboll ishin edhe tre persona me origjinë shqiptare....

Nuk ka viktima nga Maqedonia në sulmet teroriste në Stamboll

Sulmet e fundit teroriste që kanë ndodhur në Stamboll të Turqisë, pas kanë lënë shumë viktima shtetas të huaj por edhe turq, informon...

Lajmet e fundit