Ballina Etiketimet Vjedhje

Etiketim: vjedhje

Super-vjedhja: Merr Rolls Royce 120 mijë dollarësh dhe e shet për...

Një shtetas britanik me origjinë arabe, ka bërë një super-vjedhje me anë të një marifeti. Ai i mori Rolls Royce-n një princi arab dhe e...

Bastisen shtëpitë e një ministri dhe një ish-ministri shqiptar,grabiten shuma të...

Banesat e një ministri dhe një ish-ministri të qeverisë “Rama” kanë rënë pre e dy grabitjeve nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarjet kanë ndodhur...

Lajmet e fundit