Ballina Etiketimet Vmro dhe bdi

Etiketim: vmro dhe bdi

VMRO-BDI lëshojnë grepin, fillojnë retorikën nacionaliste

Ashtu sikur edhe në ciklet zgjedhore në të kaluarën, edhe tani në prag të zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentare në Maqedoni, më 11 dhjetor, partitë...

Skandaloze: A mund të quhet kjo koinçidencë?! BDI dhe VMRO 2...

Me të afruar zgjedhjet e parakohëshme parlamentare të cilat konform Marrëveshjes së Përzhinos janë caktuar më 11 dhjetor, partitë politike në Maqedoni kanë filluar...