Ballina Etiketimet Vmro dhe lsdm

Etiketim: vmro dhe lsdm

Marrëveshje e fshehtë mes VMRO-së dhe LSDM-së në dëm të shqiptarëve!

Nga burime të sigurta brenda strukturës politike maqedonase, ,mësohet se Marrëveshja e njohur për opinionin është formale, dhe nuk ishin pikat e njohura të...

Lajmet e fundit