Ballina Etiketimet Votimi

Etiketim: votimi

Mbyllet rivotimi në Tearcë, cilat janë mundësitë?

Sapo është mbyllur vendvotimi, janë numëruar fletat e pashfrytëzuara, dhe është konstatuar se 312 vota nuk janë shfrytëzuar, që do të thotë se kanë...

Most: Votimi në Kumanovë nis me vonesë, fotografohen fletëvotimet në disa...

Sipas informacioneve të vëzhguesve dhe koordinatorëve rajonal janë hapur të gjitha vendvotimet ku MOST ka vëzhgues të saj, transmeton TetovaSot. Vendvotimi numër 1036 në komunën...

Lajmet e fundit