Ballina Etiketimet Vucic

Etiketim: vucic

Vuçiq: Fitorja ime e pastër si kristali, jam kryeministër i të...

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se fitorja e tij në zgjedhjet e mbajtura të dielën në Serbi është e pastër si kristali. “Jam shumë...

Çfarë ndodhi në Sarajevë? Pse u ndërpre konferenca Rama-Vuçiç?

Konferenca për shtyp e kryeministrave të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk ka shkuar si duhet. Në fakt, ajo është ndërprerë për shkak të...

Vuçiqi i dëshpëruar, kontakton menjëherë me rusët: Shqiptarët po na provokojnë,...

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiqi, pasi iu kthye treni – pranë kufirit me Kosovën – për në Beograd, ka kontaktuar ambasadorin rus në Serbi, Aleksandar...

Vuçiç : Për herë të fundit i lus shqiptarët

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiç njoftoi se ai personalisht ka urdhëruar që treni të kthehet prapa, me qëllim që, siç thotë ai, të evitohet një...

BATUTAT/ Rama: Ja kush do fitojë në SHBA, Vuçiçin do ta...

Krahas diskutimeve me tone të larta kur po flitej mbi Kosovën dhe Trepçen, në forumin ku ishin të pranishëm kryeministrat Rama dhe Vuçiç pati...

Lajmet e fundit