Ballina Etiketimet Walker

Etiketim: walker

Walker jep mesazh për partitë shqiptare në Maqedoni (FOTO)

Ish ambasadaori i OSBE-së në Kosovë, William Walker, në orët e pasditës në Tetovë ka takuar përfaqësues të partive politike shqiptare në Maqedoni. Të...

Ambasadori Walker takon familjarët e Grupit të Kumanovës: Lagja e Trimave...

Ambasadori William Walker i cili senzibilizoi botën për masakrën e Reçakut dhe shkaktoi intervenimin e NATO-s në Kosovë, sot është takuar me familjarët e...

Lajmet e fundit