Ballina Etiketimet Xhamine

Etiketim: xhamine

Alarm granate në xhaminë e shqiptarëve në Zvicër

Në qendër të Dietikonit në Zvicër, është gjetur një gjësend i dyshmitë dhe menjëherë është alarmuar policia. Forcat e rendit e kanë deaktivizuar ate...

Lajmet e fundit