Ballina Etiketimet Xheki

Etiketim: xheki

Njihuni me Xhekin që do ta zëvendësoj Çavkovin

Xhevdet Azizi-Xheki është kandidati i propozuar dhe i pranueshëm për të gjitha partitë politike, pritet të emërohet Drejtor i BSP-së në vend të Mitko...

Lajmet e fundit