Ballina Etiketimet Xhensila murtezaj

Etiketim: xhensila murtezaj

Dy ditë pas dasmës vjen reagimi i parë i nuses, Xhensila...

Dy ditë pas dasmës së saj këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka bërë dhe postimin e parë në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto së bashku...

Lajmet e fundit