Ballina Etiketimet Zaevi dhe gruevski

Etiketim: zaevi dhe gruevski

Zaevi dhe Gruevski nesër përballë njëri-tjetrit në gjyq për rastin ‘Puç’

Për nesër në Gjykatën Themelore Shkupi 1 është caktuar seanca gjyqësore për rastin “Puç”, në të cilën një nga të pandehurit është edhe kryetari...

Lajmet e fundit