Zaevi dhe Gruevski nesër përballë njëri-tjetrit në gjyq për rastin ‘Puç’

Për nesër në Gjykatën Themelore Shkupi 1 është caktuar seanca gjyqësore për rastin “Puç”, në të cilën një nga të pandehurit është edhe kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Seanca e kaluar u shty për shkak se një anëtar jurie ishte i sëmurë, poashtu nuk u paraqit edhe dëshmitari në rastin ‘Puç’, kryetari i OBRM-PDUKM, Nikolla Gruevski. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu