Ballina Etiketimet Zevendesoje

Etiketim: zevendesoje

Njihuni me Xhekin që do ta zëvendësoj Çavkovin

Xhevdet Azizi-Xheki është kandidati i propozuar dhe i pranueshëm për të gjitha partitë politike, pritet të emërohet Drejtor i BSP-së në vend të Mitko...

Kush do ta zëvendësoj Thaçin në PDSH

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi para një ore lajmëroi se ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga kreu i PDSH-së. Edhepse Thaçi më llogaritej si figurë...

Lajmet e fundit