Ballina Etiketimet Zgjati

Etiketim: zgjati

Dy orë zgjati takimi i Ramës me Ahmetin, mësohen qasjet

Më shumë se dy orë ka zgjatur takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, partia e të...

Lajmet e fundit